Kominki z piaskowca

Połączenie kamienia i drewna, idealne dla miłośników szlachetnej i ponadczasowej prostoty

Kominki z piaskowca

Piaskowiec jest niezmiernie popularnym rodzajem kamienia stosowanego do budowy kominków. Wykorzystujemy go często w kominkach o stylistyce rustykalnej.

Zdjęcie piaskowca Róża Pustyni

Świetna jakość, konkurencyjna cena

Obudowy z piaskowca są niejednokrotnie tańsze od innych, gdyż surowiec ten jest powszechnie dostępny w wielu regionach Polski. Mamy więc do czynienia z materiałem bliskim ideałowi „zero kilometrów”: klient nie musi ponosić wysokich kosztów transportu materiałów, a może się cieszyć trwałym produktem wysokiej jakości.

Połączenie kamienia i drewna

Piaskowiec jest optycznie ciepły. Zrobione z niego kominki sprawiają, że wnętrze staje się jeszcze bardziej przytulne, nawet wtedy, gdy nie płonie w nich ogień. Dodatkowo w naszych kominkach z piaskowca montujemy drewnianą belkę na szczycie obudowy. Wykonujemy ją na indywidualne zamówienie z różnych rodzajów drewna. Połączenie kamienia i drewna, idealne dla miłośników szlachetnej i ponadczasowej prostoty.

Łatwość w utrzymaniu

Ponieważ w porach surowego, niepolerowanego piaskowca mogą osadzać się pyły, po zakończonej budowie impregnujemy kamień specjalistycznym środkiem, dzięki czemu nasze kominki nie brudzą się i są łatwe w utrzymaniu.